Přihlášení
|
message | Stahování | Videa |
CLASSEQ Slider Vorlage neue höhe 932px 2024 mit fonts CZ

D500 dd slider 3

D500 RBPDD | D500 WSDD

Myčka s hlubokými dveřmi.

P500 slider 3

P500 RBP | P500 WS

Průchozí myčka, se kterou můžete vždy počítat.

Značka CLASSEQ je synonymem profesionálních myček „Made in England“.

Interface icon test

Přesvědčivě snadné.

Náš recept na úspěch spočívá v tom, že se koncentrujeme na to podstatné: snadné dosažení bezvadného výsledného umytí. Pomocí robustních myček, které jsou spolehlivé a snadno se používají. Štíhlý design stroje v osvědčené kvalitě CLASSEQ přesvědčuje zákazníky z více než 30 zemí.

Einfach sympathisch classeq icon

Jednoduše sympatické.

CLASSEQ to usnadňuje všem: našim zákazníkům, partnerům, technikům i servisním pracovníkům. Tato každodenní pozitivní zkušenost vykouzlí úsměv nejen na tvářích našich strojů.

Spuelend einfach icon

Mytí je tak snadné.

Naše stroje se ovládají pomocí jednoduchého systému dvou tlačítek, díky čemuž je jejich použití tak snadné, že není nutné školení.

Sofistikovaná technologie je dnes v profesionálních kuchyních neodmyslitelná. Komplexní elektronika a senzory, inteligentní softwarové funkce a stroje s internetem zajišťují automatizované procesy. Z technických možností vybral CLASSEQ pouze ty funkce, které jsou pro spolehlivě čisté běžné nádobí skutečně nutné. Proto je CLASSEQ dokonalým řešením pro KAŽDÉHO, kdo chce jednoduše a čistě mýt běžné nádobí

Ludwig Weiß

vedoucí prodeje - export

Classeq messetermine

Termíny příštích veletrhů

Chcete se s námi a našimi produkty seznámit naživo? Pak zde najdete termíny našich dalších veletrhů - určitě i ve vašem okolí.

Unternehmen b2

Historie naší společnosti

Společnost CLASSEQ vyvíjí a vyrábí spolehlivé a robustní stroje na mytí skla a nádobí pro gastronomický a hotelový průmysl v Anglii již od roku 1977. Společnost CLASSEQ nabízí se svými podstolovými a průchozími myčkami nádobí vynikající řešení pro komerční mytí nádobí.

Chcete se dozvědět víc o CLASSEQ? – Kontaktujte nás.

Máte ještě nezodpovězené dotazy? V tom případě nám zanechte zprávu a my se vám co nejdříve ozveme.

G400 vorne glaeser 900px min